Kapitola 7.

22. března 2010 v 13:52 | Fionka |  Mezi nebem a peklem
Když vy jste tolik prosili, tak jsem jsem prostě musela napsat další, no...
Komentujte- napište, jestli má vůbec cenu s touhle povídkou pokračovat, když už serie HP skončila.... Papa


Sam se ocitl na malém člunu uprostřed širého oceánu. Člun se kolébal ze strany na stranu, dopředu a nazád. Ze začátku to bylo vlastně velice příjemné.
Sam se vždycky chtěl podívat k té "obrovské louži", jak to nazýval tatínek. Nadzvedl na rukou a ohlédl se na všechny světové strany. Všude se rozprostírala jen voda. Těžko šlo rozlišit i jen to, kde končila mořská hladina a kde začínalo nebe.
Náhle se ovšem jako kouzlem na nebi objevily mračna. Nebyly to však obyčejné načechrané bílé obláčky, které by kdokoli v tropických oblastech uprotřed pařného dne čekal. Tyhle mraky byly černé jako noc, zlověstné. V mžiku přikryly celou oblohu, zakryly slunce.
Sam najednou pochopil, že je zle. Z nebe jej začaly bičovat obrovské kapky, prudce padající na jeho nechráněné tělo.. Vlny se začaly plašit, jako by mocný bůh moří švihl svým trojzubcem s jasným úmyslem malou lodičku navždy přikovat ke dnu moře.
Sam dostal strach. Kde jsem se tady vůbec vzal? A kde jsou ostatní? Proč jsem tady? Co se stalo?
Otázky přicházely jedna za druhou, ale odpovědi nejspíše zabloudily v prudkém větru.
Pak si vzpomněl- nákupy, panika, muži v černém hábitu, strach... TATÍNEK!!!
Začal plakat. "Já chci domů. Mami, tati, já chci už jít domů!"
Náhle bylo ticho. Zlověstné ticho. Sam přestal plakat a vzhlédl. Na obzoru si všiml něčeho velkého co se rychle přibližovalo. Zabíralo to celou jednu světovou stranu.
Samovi došlo, že se právě kouká na obrovskou masu vody, která se řítí na něj. Nebylo kam utéci. Těsně předtím než masa dopadla, zavřel Sam oči a zašeptal: "Já chci domů! Mami!"

Otevřel oči. Všude bylo zase světlo.
Ležel na něčem měkkém na zemi. Všude okolo něj se válely trosky- rozlámané kusy podlahy, roztřískané stoly a židle, rozházené zboží všech různých obchodů. Nadzvedl hlavu a opatrně se porozhlédl. Hned vedle něj se rozvaloval na zemi jeho vlk a zvědavě po něm pokukoval. Když viděl, že je páníček vzhůru, nadšeně zavrtěl ocasem, přičemž rozvířil na podlaze spousta prachu, a olízl mu obličej.
Sam se na něj usmál, vyndal ruku zpod hábitu, kterým byl přikrytý a podrbal ho za uchem. Rozhlížel se dál a
spatřil celou svou rodinu ve společnosti asi dvacítky mužů v temné modrých hábitech s kapucou zakrývající obličeje. Hned mu došlo, že jde o elitní skupinu francouzkých bystrozorů.
Viděl, že tatínek je ve svém živlu. Divoce gestikuloval rukama a vyprávěl proběhnuvší situaci.
Sam se uvolnil. Všichni jsou v pořádku, nikomu se nic nestalo.
Náhle si vybavil, že to vlastně věděl předem, že budou všichni v pořádku. Slyšel to těsně pčedtím nž usnul. "Jen spinkej, maličký. Hlídám tě, jako bys byl moje děťátko, jen spinkej. Slibuji, že se nikomu z tvé rodiny tady nic nestane."
Ale kdo to byl, kdo ke mně mluví?
"Same! Jsi vzhůru?!"
Podíval se zpět ke své rodině a mdle se usmál.
Maminka se odtrhla d skupiny a přisedla na vyčarovanou matraci, na které Sam ležel.
"Jak ti je, Samíčku, zlatíčko?" zeptala se starostlivě.
"Dobře, mami. Moc jsem se bál," odpověděl a přitulil se k ní. "Jsou všichni v pořádku?" ujišťoval se.
"Ano, ano, jistě. Tatínek má sice rozražené čelo, ale je to jen povrchové. Všichni jsou v pořádku, nemusíš se bát," políbila jej na čelo. "Ještě chviličku vydrž a hned půjdeme domů. Tatínek a tví sourozenci vypovídají, co se tady stalo, ale už to nebude dlouho trvat."
Sam přikývl a rozhlížel se po poničeném nákupním centru. Celý kouzelnický svět bude jistě právě na nohou, protože takovýto útok mimo Anglii je nevídaný. Nyní už není žádná země v bezpečí před blížící se válkou kouzelníků. Možná, že v dějinách se jednou bude psát o třetí světové válce, ačkoli o kouzlech jistě nepadne v mudlovských učebnicích ani zmíňka. Stejně jako v minulých světových válkách.
Sam se tak zapřemýšlel, že si nevšiml, že celá jeho rodina již přestala být vyslýchána a teď se domlouvají na cestě domů.
"...Sam s Markem, Robin se mnou, a Diane vezme Ataira. Ano? Nezpomeňte, že musíme každý jinou cestou přes nejméně pět mezipřemístění. Taková jsou nyní bezpečtnostní opatření. Jdeme na to?" optal se Alex.
Všichni přikývli a postavily se ke svým svěřencům.
Mark popadl sedícího Sama do náruče a s tichým PUF! se s ním přemístil. Přemisťování s Markem bylo vždy jemnější, příjemnější než s kýmkoli jiným. Mark mu vysvětloval, že lékouzelníci cvičí trochu jiný druh přemisťování než ostatní kouzelníci- kvůli přemisťování těžce zraněných osob, které by normální přesun nemuseli přežít.
Ocitli se na rozkvětlé stráni. Všude kolem nich rostly krásné barevné květy a létali pestrobarevní motýli.
Mark mrkl na Sama a optal se: "Vše v pořádku?"
Sam přikývl a Mark se opět zhluboka nadechl a přemýstil se znovu.
Takto se postupně ocitli ještě na sluncem zalité mýtině, v úzké uličce neobydlené čtvrti v jakémsi městě, v zapáchající prázdné šatně jakýchsi mudlovských sportovců a ve stínu hustého lesa.
Naposledy se s tichým PUF! ocitli přímo ve vestibulu jejich rodinné vily.
Všichni už byli zpět a čekalo se jen na ně.
"Takže, všichni relativně v pořádku zpět doma," ohlásil Alex. "Všichni se teď odeberou do svých pokojů a máte hodinu na upravení, ošetření a odpočinek. Přesně ve 4 hodiny v obývací místnosti začne rodinná schůze."
Nikdo neměl náladu odporovat, a tak se všihni poslušně odebrali do schodů.
Sam byl stále nešen nejstaším bratrem, ale v tuto chvíli byl tomu jen rád. Nevěděl, jestli by ho vlastní nohy v tuto chvíli opě nezradily. Ocitl se tedy v bratrově pokoji, jehož tři stěny zabíraly regály s knihami.
Mark ho opatrně položil na postel uprostřed místnosti a přikryl teplou dekou.
"Zatím lež, dojdu pro pár lektvarů," řekl a odklusal ven ze dveří.
Sam ani nestačil protestovat, a tak se stulil pod dekou do teplíčka. Nebylo mu špatně, jen se cítil po tom všem tak unavený. Stále přemítal, proč se tam Smrtijedi, neboť nikdo jiný to být nemohl, ocitli. A proč právě ve chvíli, kdy tam byla jedna s nejmocnějších francouzkých kouzelnických rodin. Možná to byla jen náhoda, uklidňoval se.
Uslyšel klapnutí dveří. Ale to se jen mladý lékouzelník vracel s dvěma odporně vypadajícími flakónky s lektvary.
Přisedl na postel a pomohl Samovi oba vypít. Pak bratříčka zase položil a pořádně přikryl.
"Půjdu se osprchovat, zatím, klidně spi, máme ještě dost času."
Samuel přikývl a poslušně zavřel oči. Najednou se mu ovšem vůbec spát nechtělo, jeho mysl se stále vracela k boji, který se musel odehrát, když nebyl při vědomí.
"A, Marku? Co se tam vůbec stalo?" zeptal se.
Mark se ve dveřích otočil a usmál se. "Co by se stalo. Vyhráli jsme. Otec začal bojovat jako gryffin, pak jsme bojovali všichni. Ne nadarmo se o naší rodině říká, že je mocná. A oni byli jen obyčejní poskoci. I ty jednou budeš výjimečně nadaný pro nějakou disciplínu, ale bojovat budeš umět jako všichni Derkeni."
"Ale co se tedy stalo? Dostali jste je?"
"Ne, bohužel," zamračil se Mark, "jakmile viděli, že máme jasnou převahu, popadli omráčené a přemístili se pryč. Je ale jasné, že to byli angličtí Smrtijedi. Dovolili si až příliš, tohle probudí Francii z pasivity. Jen tak jim to neprojde, nemusíš mít strach," povzbudivě se usmál a prošel dveřmi.
Najednou si Sam zase připadal tak moc unavený. Zavřel oči a nechal se znovu unášet do světa snů. Vždyť hodina je spousta času...
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Maichaela Maichaela | Web | 22. března 2010 v 14:59 | Reagovat

Ahoj, vítej zpět po tak dlouhé době, dlouho si sem nic nenapsala, no a teď už chápu proč. Ale púovídka se mi líbí, na začátku jsem přečetla všechny kapitola a čekala na další, a když tu dnes po nějaké době přibudla nová, začetla jsem se a s každým řádkem se mi vracelo, co se údalo v ostatních povídkách. Velice ráda bych jednou se dočetla konce, proto pokračuj a postupně se sem všichni vrátí a nechají ti komentář, protože píšeš skvěle. Nevadí, že už série HP skončila, Hp fandi budou číst dál a například Auša ještě stále a znova začíná psát povídky HP a stále je dychtivý čtenáří čtou. HP bude jednou legendou.

2 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 22. března 2010 v 16:22 | Reagovat

:-) Když se mi to objevilo na liště na blogu, docela jsem valila oči.:D
Budu si to muset přečíst od první kapitoly, tuhle si přečtu až nakonec, abych to pochopila... Ale jednoznačně - piš dál.:) Spousta lidí pořád začíná, tak nevidím důvod, proč bys zrovna ty neměla znovuobnovit činnost.:D

3 Wocas Wocas | 23. března 2010 v 17:13 | Reagovat

Moc pekna kapca i kdyz po dlouhe dobe...uz se tesim na dalsi jestli bude

4 Ugu Ugu | 4. dubna 2010 v 20:04 | Reagovat

Safra sním nebo bdím? Nádherný překvápko, už si ani nepamatuju kdy sem tady byl naposled ale sem rád že sem sem zabrousil znova. A k tvojí otázce zda má cenu psát i po skončení oficiální série potter, odpověď zní: "rozhodně".

5 Velvett Velvett | 8. dubna 2010 v 6:28 | Reagovat

Juchuuuuuuuuuu kapitolkaaaaaaaaaaa a k uzasne povidce to se musi oslavit joooo:-)urcite pis dal jeste je spousta lidi co radi ctou HP!

6 Likvidator Likvidator | 29. dubna 2010 v 12:45 | Reagovat

Super jsem rád, že tu po takové době přibyla kapitola k téhle povídce. A určitě piš dál, protože píšeš úžasně a čtenáři na tvé povídky se najdou. :)

7 Alecta Alecta | 30. dubna 2010 v 20:55 | Reagovat

Skvělá kapitola, jen škoda, že po tak dlouhé době... Musela jsem si celou povídku přečíst znovu, abych se rozpomněla na deaily. Nicméně stálo to za to a já budu jen doufat, že ještě někdy (nejlepé v nejbližší době) přidáš další kapitolu :D

8 Erian Erian | 13. května 2010 v 19:16 | Reagovat

No paráda, sama už povídky hp moc nečtu, ale jsem nesmírně ráda, že po tak dlouhé době jsem to vše prošla a tady našla úžasnou kapitolu mojí oblíbené povídky. Sammozřejmě bych byla zas ráda za pokračování a ted mě to donutí sem vždy nakuknout, třeba se někdy zas dočkám   ...

9 rob rob | 3. června 2010 v 13:20 | Reagovat

moc hezká povídka jen by to chtělo víc psát máš mezi tím moc dlouhý pauzy

10 Helca Helca | 17. června 2010 v 15:54 | Reagovat

uzasná povidka  sama bych to líp nenapsala ......Prosim dalsi kapitolku

11 zuzik zuzik | 23. června 2010 v 9:07 | Reagovat

Jsem moc ráda, že pokračuješ. Je to až moc pěkná povídka na to, abys ji nechala ležet. A nechat jí kvůli tomu, že skončila sága od Rowly? Právě proto je super, že ostatní pokračují a vymýšlí nové příběhy, které Harry mohl zažít :0)

12 Káťa Káťa | E-mail | 5. července 2010 v 16:22 | Reagovat

Ahojka! Budeš pokračovat s povídkou? Docela mě zaujala, a taky bych se ráda dozvěděla jestli si Sam vzpomněl.

13 Itachi-kun Itachi-kun | 18. července 2010 v 18:56 | Reagovat

Tohle je zajímavější než samotný Harry Potter(aspon pro mě)to nevadí že serie HP skončila VŽDYT TOHLE JE  stejně nový začátek konce..Jen pokračuj..Píšeš moc krásně!!Fakt krása..

14 jana jana | E-mail | 22. července 2010 v 21:40 | Reagovat

super uz se tesim na pokracovani rychle dalsi

15 Katy Katy | 21. listopadu 2010 v 11:31 | Reagovat

úžasné! určite pokračuj!

16 ettelweny ettelweny | 26. listopadu 2010 v 17:18 | Reagovat

Moc krásná povídka... Doufám že budeš pokračovat jeto fakt skvělé :o) Uz se tesim na další kapču!

17 Karinka =D Karinka =D | 27. listopadu 2010 v 21:22 | Reagovat

Pls napiš další kapču! to je upe bozi povidka silim kdy bude dalsi kapca, jstli bude. V to doufám! vazne hezky..

18 Ivana Ivana | 28. listopadu 2010 v 13:53 | Reagovat

kwasná kapitolka, rohodně si myslím, že má cenu s tím pokračovat! je to nej!!!

19 Sam Sam | 11. ledna 2011 v 11:26 | Reagovat

krásné doufám že ještě napíšeš pokračování

20 Annie Annie | Web | 3. března 2011 v 21:10 | Reagovat

Já myslím, že bys pokračovat měla. Je to perfektní povídka a popravdě mě mrzí, že těch kapitol není víc :D Jen tak dál, je to opravdu originální a hezké ;)

21 kejt kejt | 28. dubna 2011 v 13:55 | Reagovat

ahoj povdka je uchvatná jsi první kdo navázal na 5 kapitolu a vyřešil to takhle opravdu krásné. Chtěla bych aby jsi pokračovala neboť se mi to hrouně líbí a bylo by škoda kdyby jsi takhle krásnou povídku  a nápad zahodila. Prosím napiš dlší díl já se budu hrozně těšit :D

22 Merina Merina | Web | 25. září 2011 v 14:14 | Reagovat

Jeeej aspon niekto pokračuje v poviedkach :)))

23 Virgie Virgie | 26. října 2011 v 14:17 | Reagovat

[22]: souhlasím

24 Altheda Altheda | Web | 11. února 2012 v 12:08 | Reagovat

Ahoj, pokiaľ si chcete prečítať ďalšie HP poviedky, navštívte môj blog www.altheda.blog.cz

25 Anett Anett | 13. února 2012 v 19:51 | Reagovat

Do této povídky sem se zamilovala a tak tě mocinky prosím , pokračuj!!!

26 Janka Janka | 13. března 2013 v 15:25 | Reagovat

bude se pokračovat?

27 Augustynka Augustynka | E-mail | 12. srpna 2016 v 13:22 | Reagovat

Taky by mě moc zajímalo!!!!! Prosím prosím!!!!!!

28 Fvvscreerb Fvvscreerb | E-mail | Web | 23. září 2017 v 3:37 | Reagovat

free cialis
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis</a>
cialis 5mg daily
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a> ’

29 ScrbReerip ScrbReerip | E-mail | Web | 23. září 2017 v 8:50 | Reagovat

generic cialis 5mg
<a href="http://cialisofkl.com/">online cialis</a>
cialis shipped to canada
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis generic</a> ’

30 Ffvsweads Ffvsweads | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:15 | Reagovat

does female cialis work
<a href="http://cialisovnnc.com/">generic cialis</a>
discount cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>buy cialis</a> ’

31 Bhnjfreexy Bhnjfreexy | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:54 | Reagovat

buy viagra canada
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
cheapest viagra in uk
<a href=http://viagracekan.com/>viagra online</a> ’

32 BbnhMampum BbnhMampum | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:59 | Reagovat

brand pfizer viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra</a>
viagra in india
<a href=http://viagrakjkmn.com/>cheap viagra</a> ’

33 AzsvAllona AzsvAllona | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:45 | Reagovat

liquid viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a>
viagra erections
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

34 DrvpbPLERGE DrvpbPLERGE | E-mail | Web | 27. září 2017 v 0:40 | Reagovat

viagra purchase online - http://viagraonszb.com/
buy generic viagra online <a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a> ’

35 FvthsCleato FvthsCleato | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:33 | Reagovat

quick loans online
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a>
$1500 payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a> ’

36 IkmeMointy IkmeMointy | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:46 | Reagovat

debt settlement
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loans online</a>
instant online payday loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>loans payday</a> ’

37 FebbCleato FebbCleato | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:41 | Reagovat

200 cash payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a>
credit card debt
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a> ’

38 FvteMointy FvteMointy | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:51 | Reagovat

consolidate credit card
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loan</a>
30 day payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org>loans payday</a> ’

39 LexntUtedge LexntUtedge | E-mail | Web | 5. října 2017 v 7:17 | Reagovat

payday advance direct lender - https://cashadmme.com/
fast online payday loans <a href=https://cashadmme.com/>Cash Advance</a> ’

40 Vbwgxephece Vbwgxephece | E-mail | Web | 5. října 2017 v 7:36 | Reagovat

consolidation - https://paydayllae.com/
payday loans no faxing no credit checks <a href=https://paydayllae.com/>pay day loan</a> ’

41 SecvvAlmono SecvvAlmono | E-mail | Web | 18. října 2017 v 15:36 | Reagovat

quick loan online - https://loansczne.com/
businesses loans <a href=https://loansczne.com/>payday cash loan</a> ’

42 LssnbdcMampum LssnbdcMampum | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 1:13 | Reagovat

best price viagra name brand online
http://canadiannowv.com/
generic viagra overnight
<a href=http://canadiannowv.com/>order viagra online</a>

43 KdbccfSpada KdbccfSpada | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 23:41 | Reagovat

debt consolidation loan bad credit http://paydayloansonlinenow.us.com/
what is debt consolidation <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loan online</a>

44 KdsnfSpada KdsnfSpada | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 22:44 | Reagovat

loan store https://24hrspaydayloans.com/
plaingreenloans com <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loan lenders</a>

45 Mlokmincure Mlokmincure | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 6:01 | Reagovat

loans now bad credit https://1paydayloansonline.com/
bad credit payday loans no faxing <a href="https://1paydayloansonline.com/">instant payday loans</a>

46 JthasvCronse JthasvCronse | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 16:50 | Reagovat

apple payday loans
<a href="https://installmentloannbbm.com/">payday loans near me</a>
finance payday
<a href=https://installmentloannbbm.com/>same day payday loan</a>

47 DnbcCleato DnbcCleato | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 5:21 | Reagovat

no fax payday loans online
<a href="https://paydaynnoo.org/">online loans</a>
between payday loans inc
<a href="https://paydaynnoo.org/">payday advances</a>

48 McsAnoth McsAnoth | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 22:33 | Reagovat

viagra brands
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra generic</a>
order viagra online
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online pharmacy</a> ’

49 MdvxAnoth MdvxAnoth | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 0:34 | Reagovat

viagra lowest price
<a href="http://viagracnar.com/">canadian pharmacy viagra</a>
canadian viagra
<a href="http://viagracnar.com/">herbal viagra</a> ’

50 Fndsweads Fndsweads | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 0:29 | Reagovat

10mg cialis
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis price</a>
women cialis
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>buy generic cialis</a> ’

51 Gevsweads Gevsweads | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 0:49 | Reagovat

buy 20 mg cialis online
<a href="http://jrucialis.com/">female cialis</a>
cialis 10mg tablets
<a href=http://jrucialis.com/>cialis cost</a> ’

52 RvdPLERGE RvdPLERGE | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 1:30 | Reagovat

buy brand name viagra cost http://genericonlineviaqra.com/ ok’

53 Mhtincure Mhtincure | E-mail | Web | 2. února 2018 v 2:57 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
no fax payday loan today <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">instant payday loans</a>

54 PsaJuike PsaJuike | E-mail | Web | 10. února 2018 v 16:57 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">create business plan</a>
write my essay for free discount code for write my papers
https://writebusinessplanatb.org/ - writing business plan

55 PbdJuike PbdJuike | E-mail | Web | 14. února 2018 v 20:04 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">writing business plans</a>
professional thesis writing services
https://writingbusinessplan.us.com/ - get business plan

56 Gbdtheole Gbdtheole | E-mail | Web | 24. února 2018 v 19:32 | Reagovat

cialis 40 mg - http://cialisonlineoansx.com/
cialis online generic <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis price</a> ’

57 LqxHiema LqxHiema | E-mail | Web | 26. února 2018 v 15:07 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">super cialis</a>
cialis next day delivery
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> OK’

58 OndcAnoth OndcAnoth | E-mail | Web | 2. března 2018 v 1:29 | Reagovat

where can you buy viagra
http://freeerectilepills.com/
viagra women
<a href="http://freeerectilepills.com/#">viagra</a> OK’

59 Ffvskall Ffvskall | E-mail | Web | 3. března 2018 v 0:38 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">viagra online</a>
womens viagra
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>dysfunction erectile</a>  OK’

60 Gbcabimb Gbcabimb | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 21:31 | Reagovat

prescription viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra generic</a>
cheap female viagra
<a href="http://vigraviagra.com/">cheap viagra</a> OK’

61 bsrUnrem bsrUnrem | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 20:31 | Reagovat

free viagra samples <a href="http://fviagrajjj.com/#">how much does viagra cost</a> free viagra sample pack <a href="http://fviagrajjj.com/#">free viagra sample</a> OK’

62 iosUnrem iosUnrem | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 23:22 | Reagovat

viagra uk sales <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> buy discount viagra online viagra generic

63 btdUnrem btdUnrem | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 13:43 | Reagovat

natural viagra alternative <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra price</a> viagra professional viagra online

64 nsafincure nsafincure | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 23:54 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
fast payday loans online <a href="https://ttsitworldwide.com/">nevada payday loan companies</a>

65 bhrabimb bhrabimb | E-mail | Web | 2. května 2018 v 14:30 | Reagovat

order viagra professional <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra</a> viagra pfizer online <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

66 bzzDioth bzzDioth | E-mail | Web | 7. května 2018 v 23:44 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://www.ciallisonline.com/#">buy cialis online safely</a> buy tadalafil online <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cialis online pharmacy</a>

67 bdcsoags bdcsoags | E-mail | Web | 9. května 2018 v 22:40 | Reagovat

canada viagra <a href="http://usa77www.com/#">generic viagra rx</a> buy viagra online <a href=http://usa77www.com/#>sample viagra</a>

68 llqincure llqincure | E-mail | Web | 11. května 2018 v 4:51 | Reagovat

apple fast cash payday loan <a href="https://cashloansonline.us.org/#">viagra wikipedia</a> small personal loans online <a href="https://cashloansonline.us.org/#">buy viagra meds online</a>

69 nubacise nubacise | E-mail | Web | 25. května 2018 v 11:50 | Reagovat

viagra sildenafil <a href="https://bitcapblog.com/#">online viagra</a> viagra pills https://bitcapblog.com/# - viagra online generic

70 brdsoags brdsoags | E-mail | Web | 27. května 2018 v 2:29 | Reagovat

buy discount viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">online generic viagra</a> online viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>online viagra</a>

71 nfkblogs nfkblogs | E-mail | Web | 7. června 2018 v 19:00 | Reagovat

natural viagra substitutes <a href="http://viagracefo.com/#">buy cheap viagra</a> what happens if a girl takes viagra <a href=http://viagracefo.com/#>buy cheap viagra</a>

72 ploabelp ploabelp | E-mail | Web | 7. června 2018 v 19:28 | Reagovat

buy female viagra <a href="http://menedkkr.com/#">cheap viagra online</a> buy cheap generic viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra how it works</a>

73 nfssoags nfssoags | E-mail | Web | 10. června 2018 v 5:52 | Reagovat

viagra online <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra pill</a> canadian pharmacy viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>buy generic viagra</a>

74 nresoags nresoags | E-mail | Web | 11. června 2018 v 18:15 | Reagovat

low cost viagra <a href="http://susamsokagim.com">buy generic viagra</a> viagra for men <a href=http://susamsokagim.com>viagra for sale</a>

75 xcbabelp xcbabelp | E-mail | Web | 12. června 2018 v 2:56 | Reagovat

viagra soft tablets <a href="http://emtpartsstore.com/">teva generic viagra</a> generic brands of viagra online <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online</a>

76 bdssoags bdssoags | E-mail | Web | 13. června 2018 v 15:51 | Reagovat

loans personal loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org">3 month payday loans</a> bad credit car loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org>online payday loans direct lenders</a>

77 bsdsoags bsdsoags | E-mail | Web | 13. června 2018 v 18:28 | Reagovat

affiliate payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans</a> bank loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>loans online</a>

78 bsfsoags bsfsoags | E-mail | Web | 27. června 2018 v 14:17 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="http://gocialisgjb.com/">cialis 20 mg</a> generic tadalafil <a href=http://gocialisgjb.com/>cialis price</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama