Únor 2009

Novinky- čtěte!!

13. února 2009 v 21:27 | Fionka |  Ostatní
Dobré/ý ráno, dopoledne, poledne, odpoledne, podvečír či večír (nebo dobrou noc).
Cchi vysvtělit proč že to mé povídky přibývají takovým téměř zpětným tempem a jak se chystám polepšit.=)))

Začněme od začátku: to jednou brzy ráno, už je to skoro 13 let, šla malá Fionka poprvé do školy. Tou dobou byla ještě natěšená, že se může začít učit- počítat, číst a psát.....
No dobrá, přeskočíme můj životopis, to by vás stejně nezajímalo, a přejděme k hlavnímu důvodu. Ten, kdo dával v první třídě při hodinách matematiky pozor, už si možná spočítal, že se mi dostalo té cti, že jsem se dostala až do 4. ročníku slavního jindřichohradeckého gymnázia. A ten, komu to opravdu pálí, zjistí, že tento ročník je konečný, a jak to u gymnázií bývá, i maturitní.
Je tomu tak, vážení přátelé, já tento rok maturuji, a opravdu moc se snažím, abch u ní uspěla- koho to zajímá, největší strach mám z německého jazyka. K tomu mě tento rok (vlastně poprvé už za půl měsíce) čekají i příjímačky na vysokou školu, takže musím fakt trochu zamakat.
Někteří toto možná nebudou brát za dostatečnou výmluvu, ale mě fakt záleží na tom, abych se někam dostala- pracovat se mi ještě nechce- ještě jsem přece jenom v 18 docela mladá.
Doufám, že jsem vám důvod dostatečně osvětlila. Pokud by někoho zajímalo, kam že se to hlásím a proč, ať mi písne do komentářů, já s radostí odpovím- ale ať ty odpovědi stíhám psát, zase to nepřehánějte ( věta za pomlčkou byla psána s upřímnou ironií na špičkách prstů).

A ještě něco pro chudé studenty jako jsem já. Pokud si chcete trochu přivydělat za nic, přihlaště se se na http://www.hellomobile.cz/zmobile/- pokud vám nevadí dostávat denně 3 sms a 3 e-maily a nechávat si za to platit. Neříkám, že já z toho nic mít nebudu, když zadáte mé telefoní číslo (777639167) jako číslo člověka, kdo vám to doporučil...